team_0000_12

نرگس سیدین

مشاور

زندگی نامه

من، نرگس سیدین، متخصص در آنالیز بازار دارویی ایران، دانش آموخته کسب و کار، عضو موسس در مجموعه کسب و کارهای آلندا، پس از پایان تحصیلات در مقطع کارشناسی میکروبیولوژی فعالیت خود را در حوزه دارو-درمان شروع کردم. با گذشت مدت زمان کوتاهی موفق به شروع همکاری با شرکت SANOFI شده و پس از آن همکاری خود را با شرکت Boehringer-Ingelheim  به نمایندگی شرکت شفایاب گستر ادامه دادم. موفقیت های زیادی از قبیل اولین معرفی داروهای پیشگیرانه، شروع درمان های احتیاطی و نوین و … را در زمان های مختلف و برای برند های مختلف کسب نموده ام.

با توجه به راهنمایی های استاد ارجمندم جناب آقای دکتر ناصرالمعمار، تجارب ارزشمند کسب شده در حوزه دارو و درمان و همچنین گذراندن دوره MBA ، توانایی آنالیز بازار دارویی ایران را پبدا کرده و با توجه به درک و شناخت خلاءهای بازار دارویی ایران اقدام به بنیانگذاری مجموعه کسب و کاری در حوزه دارو درمان کردم.

اهداف کلان و استراتژیهای این مجموعه که به تدریج منتشر میشوند را میتوانید در نشانی اینترنتی مجموعه مطالعه فرمایید.

مشاوره امری کاملا تخصصی است و نیاز به مطالعه و درک عمیق و به روز بودن دارد که خوشبختانه تمامی پارامترهای تبدیل شدن به مشاور متخصص به صورت کاملا حرفه ای و منطبق با دانش روز دنیا در IMCS تدریس میشود، حرکت تیمی و پیشبرد متوازن آموزش علم و علم از ویژگیهای برجسته دوره تخصصی پرورش مشاور مارکتینگ به شمار میرود.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه