team_0005_IMG_1639

مهسا غفاری

مشاور

زندگی نامه

من مهسا غفاری، متولد مرداد ۱۳۶۷ در تهران، در سال ۱۳۸۵ پس از قبولی در آزمون سراسری در رشته داروسازی به ادامه تحصیل پرداخته و از سال ۱۳۹۱ پس از اتمام دوره تحصیلی در جمعیت هلال احمر ایران مشغول به فعالیت شدم. اولین تجربه کاری من در حوزه مارکتینگ، در شرکت رستا ایمن دارو(نماینده انحصاری Apotex) و با سمت Product Manager رقم خورد. در قدم بعدی در یکی از شرکت­های زیر مجموعه هولدینگ TPICO با سمت مدیر فروش مشغول به کار شده که در این سمت نیز با استفاده از کارگروهی، توانایی­ ها و  دانش بدست آمده از دوره MBA موفقیت­ های چشمگیری بدست آمد. اکنون نیز علاوه بر فعالیت در حوزه تخصصی مارکتینگ در صنعت داروی کشور بعنوان عضوی از انجمن IMCS مشغول بکار می­ باشم. هدف مشخص من در آینده با توجه به بازار امروز دارو در ایران و اقتصاد پیچیده این حوزه در این روزها، یافتن یک مدل کسب و کار در این حیطه مبتنی بر افزایش سودآوری در سراسر زنجیره ی تامین است. این هدف میتواند با حذف برخی عوامل ایجاد کننده ی هزینه و ناکارآمد در این حوزه میسر گردد. دوره های imcs علاوه بر تمرکز بر تربیت مشاورانی زبده در حیطه های مختلف با دید حرفه ای و اخلاق مدار به تمام صاحبان مشاغل کمک خواهد کرد تا آینده ای هر چه روشن تر برای کسب و کار خود رقم بزنند.

13

ناصر دلاوری

حسابدار

زندگی نامه

ابزار وردپرس مدعی ارائه خدمات نوین و جدیدی در زمینه وردپرس می باشد. بسیاری از کاربران در رابطه با امنیت سایت های وردپرسی خود از ما سوال می کنند .

یک طراح وبسایت همیشه به کار خود عشق می ورزد و همیشه در کار خود باهوش و دقیق است.

ابزار وردپرس مدعی ارائه خدمات نوین و جدیدی در زمینه وردپرس می باشد. بسیاری از کاربران در رابطه با امنیت سایت های وردپرسی خود از ما سوال می کنند

ابزار وردپرس مدعی ارائه خدمات نوین و جدیدی در زمینه وردپرس می باشد. بسیاری از کاربران در رابطه با امنیت سایت های وردپرسی خود از ما سوال می کنند.

  • ۱۳۹۴-۱۳۹۲: فونت فارسی و زیبا
  • ۱۳۹۶-۱۳۹۴: دموی جذاب و کاربرپسند
  • ۱۳۹۸-۱۳۹۶: پشتیبانی سریع و ۲۴ ساعته
  • ۱۳۹۸-۱۴۰۰: طراحی و سفارشی سازی قالب ها

مهارت ها

برنامه نویسی
طراحی گرافیک
بازاریابی
قالب وردپرس
Management

تماس با من

تلفن تماس:
(۴۲۴) ۱۲۳-۰۰۴۵, (۴۲۴) ۱۲۳-۰۰۶۷

ایمیل:
sales@yoursite.com

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه