مرزبان-سایت

علی مرزبان

مشاور

زندگی نامه

مدیر اجرایی و عضو هیات مدیره شرکت سلامت گستران نیک آرمان (برند نوحا)

مدیرعامل شرکت سهند تهویه پارت (وارد کننده و مجری سیستم های تهویه مطبوع با برند Rheem آمریکا)

  1. پس از پایان دوره تحصیل در مقطع کارشناسی با اخذ مدارک بین المللی بازرسی فنی جوش از انجمن های AWS و ASNT  آمریکا  وارد صنعت بازرسی شدم و ۵ سال در پروژه های پتروشیمی عسلویه مشغول به کار بودم.

بعد از آن در شرکت بازرسی فنی باستیان در تهران به عنوان مدیر پروژه مشغول به کار شده و پس از ۲ سال با همراهی همسرم وارد صنعت تهویه مطبوع شده و از مهر ماه ۱۳۹۴ در کنار فعالیت در صنعت تهویه مطبوع، استارت آپ جدیدی در صنعت غذایی را راه اندازی نموده و با برند نوحا در بازار مشغول به فعالیت هستیم.

  1. با توجه به فعالیت ها و تجاربی که در عرصه راه اندازی کسب و کار به دست آورده  و با توجه به گذراندن دوره های MBA در دو گرایش مارکتینگ و بازرگانی  و نیز کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک در دانشگاه آزاد، بسیار علاقمندم که تدریس را به صورت جدی تر در آینده انجام داده و به صورت علمی تجربیات خود را به عنوان مشاور در اختیار دیگران قرار دهم.
  2. در بازار کسب و کار امروز، افراد زیادی حضور دارند که  درست یا غلط در تمامی زمینه های مدیریتی و  نیز در تمامی صنایع  کشور خود را مشاور دانسته و گاهی در این میان برخی افراد سودجو، مسبب نابودی کسب وکار ها می شوند.

در این آشفته بازار صنعت مشاوره،  ضرورت وجود یک انجمن حرفه ای و تخصصی مانند IMCS  کاملاً مشهود است تا بتواند با جمع کردن افراد با تجربه  در حوزه های مختلف، در کنار هم و تبیین یک متد علمی بروز در امر مشاوره، خدمات مشاوره ای تخصصی و قابل پیگیری را به صاحبان کسب و کارها ارائه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه